KONST / Litografier / Färgseriegrafi 15448181
nr 1544 8181
Färgseriegrafi
Tino Stefanoni. Signerad, numrerad 101/150,29x29 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:09:30
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)